Veri Kurtarma Dedektifliği

Bilgisayar çağında olmamız dolayısıyla her türlü iş ve işlemler bilgisayar verileri aracılığı ile kayıt altına alınmaktadır. Geçmişte şirketler faaliyetlerini gerçekleştirirken sayfalar dolusu kâğıt kullanarak bu bilgileri taşımakta idiler. Ancak kâğıtlar aracılığı ile kayıt altına alınmış olan her türlü veri risk teşkil edecektir. Bir yangın çıkması durumunda tüm veriler yok olup gidecektir. Günümüzde böyle bir depolama yönteminden bahsedecek olursak çok ilkel bir yaklaşım olduğu görülecektir. Ancak teknolojik gelişmeler artık her türlü verinin bilgisayarlar aracılığı ile kayıt altına alınmasını sağlamıştır. Büyük çaplı şirketler bu anlamda çok detaylı bir sistem kurdurarak çok kaliteli bir biçimde bu verilerin yedeklemesini yaparak bu hizmeti almaktadırlar.

Bilindiği gibi büyük şirketler hesaplarını veriler halinde sistemlerine yüklemek durumundadırlar. Çünkü sayısal veriler şirketin başarı veya başarısızlık oranlarını gözler önüne serebilecek en önemli ayrıntılardır. Yedekleme işlemi de tamamen bir sistemin çökmesi durumunda yedekleme sisteminden faydalanılması şeklindedir. Bilgisayar sistemleri de nihayetinde insan yapımı oldukları için bir dizi sorunlar çıkarabiliyorlar. Dünyanın en sağlam ve en güncel bilgisayarını da sisteminize kazandırırsanız, çökmeyeceğinin garantisi yoktur. Çünkü elektronik cihaz daima risk içerir. Çok büyük kitlelere hitap eden firmalar bu anlamda özel ekipler aracılığı ile bu verileri garanti altına alabilecek özel güvenlik sistemleri kurmaktadırlar, dolayısıyla bu sistemler ve yedeklenmesi büyük paraların harcanmasına neden olabilmektedir. Her ne kadar bir sistem çökmüş olsa da veri kurtarma hizmetleri ile bu verilerin tamamı veya tamamına yakını bir şekilde kurtarılabilmektedir.

Az önce belirttiğimiz gibi büyük şirketler çeşitli güvenlik ve yedekleme sistemleri ile bu sorunun üstesinden gelmektedirler. Peki küçük kaplı şirketler ile orta ölçekli şirketler bu anlamda nasıl bir yöntem izleyebilirler? Şunu belirtmeliyiz ki bilişim teknolojilerinin duraksamadan ilerlediği bir çağda bu teknolojiye yönelik hizmetler de fazlalaşmıştır. Bu sebeple şirketlerin çöken sistemlerindeki verileri kurtarmak için veri kurtarma dedektifliği diye bir hizmet verilmektedir. Dedektifliğin internet teknolojisi ayağında en çok kullanılan hizmetlerin başında gelen bu sistem uzman dedektiflerimiz sayesinde % 99 oranında bir başarı göstermektedir.

Bilindiği gibi şirketler faaliyet göstermiş olduğu bütün alanlarda doküman ve veriler oluşturmaktadırlar. Bu dokümanlar ve belgelerin her biri şirket için hayati bir öneme sahip olduğu için şirketler bu verileri bilgisayar ortamında kayıt altına almaktadırlar. Böylelikle dönemsel performanslar, personel bilgileri, maaş bilgileri kar–zarar durumu, şirketin özel bilgileri ve aklınıza gelebilecek her türlü verile bu şekilde kayıt altına alınmaktadır, daha önce belirttiğimiz gibi bilgisayar sistemleri daima risklere açık bir yapıya sahiptirler. Çeşitli sebeplerden ötürü bu sistemler çökebilir ve kullanılamaz hale gelebilir bilgisayar hard diskleri bilgilerin büyük bölümünün bulunduğu yerlerdir. Dedektiflik büromuz bu anlamda alanında uzman ve yetişmiş profesyonel dedektiflerden kuruludur. Dedektiflik hizmetleri gelişen teknolojilere ayak uydurarak özellikle bilişim anlamında büyük başarılara imza atmaktadır.

Bu sebeple alanında uzman personellerimiz veri kurtarma dedektifliği hizmetinde çok nitelikli hizmetler sunmaktadır. Dedektiflik büromuza böyle bir hizmetten yararlanmak için geldiğinizde dedektiflerimiz çok seri bir biçimde hareket ederek verilerin bulunduğu kasayı alarak çalışmaya başlamaktadırlar. Büromuzdaki dedektiflerin her birinin uzmanlık alanları çok farklıdır. Bu sebeple bu alandaki uzman personellerimiz hemen kendilerine has uzmanlık gerektiren yöntemler ile kasayı sökerek hard diske ulaşmaktadırlar. Şimdiye kadar veri kurtarma iş taleplerinde % 99 başarı gösteren dedektiflerimiz büyük oranda çöken bilgisayarlarınızdaki verileri çok kısa süre içerisinde ortaya çıkararak sizin için hayati bir öneme sahip olan bu işlemi yerine getirmektedirler.

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et