Sahte Evrak Araştırması

Gelişmiş ve gelişmekte olan ekonomilerde ticari faaliyetler yoğun bir biçimde gerçekleşmektedir. Ticaret güven, tecrübe ve bilgi ister. Ancak çeşitli sebeplerden ötürü zafiyete uğrayarak hatalar yapabiliriz, bazen yapmış olduğumuz hatalar çok büyük bedellere neden olabilirken, bazen de dönüşü olmayan yollara girebiliriz. Bu sebeple ticaret yaparken sürekli işleyen bir mekanizmaya sahip olmak gerekir. Sektörlere göre değişim gösterse de birçok sektörde çok büyük paralar dönmektedir. Bu büyük paralar dolandırıcıların iştahını kabartmaktadır. Ticaret hayatında kullanılan çek ve senet gibi ödeme araçları dolandırıcıların en çok kullanmış olduğu haksız kazanç yöntemlerindendir.

Eğer şirketinizin yoğun bir ticari ilişkisi var ise bu anlamda dedektiflik büromuzun sunmuş olduğu sahte evrak araştırması hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bilindiği gibi dolandırıcılar çok zeki insanlardır, ağızları çok iyi laf yapar ve güler yüzlüdürler. Amaçlarına ulaşabilmek için gerekirse aylarca belki de yıllarca çabalarlar. Dolandırıcılar kendilerine çıkar elde etmek için ipek böceği gibi koza örerek işe başlarlar. Zamanla karşı tarafta üst düzeyde güven oluşturmaya çalışırlar, ne zaman ki tam anlamı ile güven oluştururlarsa darbe vurmaya çalışırlar. Dolandırıcılar sahte evrak konusunda tıpkı diğer evrelerde olduğu gibi eşeği sağlam kazığa bağlarlar. Orijinalinden farksız sahte evraklar üreterek ( çek, senet gibi ) bunları sizden mal elde ederek alma yoluna giderler. Dolandırıcı size güven aşıladığı için bu anlamda siz hiç şüphe duymadan onunla ticari münasebetinizi yaşarsınız. Büyük çaplı, küçük çaplı birçok şirket bu anlamda her türlü evrakı inceleme ve doğruluğunu tespit etme gibi bir imkana sahip olamayabilirler. Hele bir de bu evrakların orijinalinden farksız bir şekilde üretilmeleri işi daha da zor bir hale sokacaktır. İşte bu ve benzeri sebeplerden ötürü uzman dedektiflerimiz sizlerin her türlü evrakını inceleyerek sahte olup olmadığını sizler için gözler önüne sermektedirler. Dedektiflerimiz bu hizmetlerini yerine getirirken kendilerine has yöntemlere başvururlar.

Yıllardır sektörde var olmanın verdiği deneyim ve nitelikli hizmet algısı ile sistemli çalışan büromuz her türlü dedektiflik hizmetlerinden büyük başarılar elde etmektedirler. Dedektiflik büromuzdaki personellerimizin her biri çok farklı alanlarda uzmandırlar. Bilişim uzmanı, hukuk danışmanı, uzman dedektif ve diğer personellerimiz bir arada uyum içerisinde çalıştıkları için çoğu zaman beyin fırtınası yöntemi ile kısa sürede çok fikir üreterek en verimli fikirler üzerinden çalışmalarını sürdürmektedirler. Geçmişte yapmış olduğumuz nitelikli dedektiflik hizmetleri bu yöntemler ile birlikte çok olumlu sonuçlar doğurmuştur. Sahte evrak araştırması konusunda dedektiflik büromuza başvuruda bulunan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar bütün ticari faaliyetlerinde bizlere göndermiş oldukları evrakların gerçekliğini tespit etmemizi istemektedirler. Şirketlerin bunu tespit edecek zamanları ve gerekli bilgileri olmadığı için dedektiflik büromuzun bu hizmetlerinden faydalanmaktadırlar.

Şirketler tarafından büromuza getirilen ve sahte olup olmadığının tespit edilmesi istenilen evraklar ( çek, senet, anlaşma gibi ) Dedektiflerimiz tarafından bir dizi işlemden geçirilmektedir. Örneğin bu bir çek ise çekin üzerinde bulunan bilgilerden yola çıkarak çözüm üretilmeye çalışılmaktadır. Hizmet alıcıların mümkün olduğunca ellerindeki her türlü bilgiyi bizlere ulaştırmaları daha kaliteli ve sonuca götüren bir hizmet ortaya çıkarmaktadır. Örneğin çek, senet, ticari sözleşme, kişi bilgileri, imza ve şirket bilgileri gibi verilerin de ortaya konulması gerekir. Bu bilgilerin dedektiflerimiz tarafından bilinmesi daha olumlu sonuçları beraberinde getirecektir.

Dedektiflerimiz sahte evrak araştırmasını gerçekleştirirken diğer taraftan karşı tarafın kimlik ve şirket bilgilerinden yola çıkarak gerçek bir şirket olup olmadığını tespit etme yoluna gitmektedirler. Bu sebeple her anlamda verimli bir hizmet almış olacaksınız.

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et