Kurumsal Dedektiflik Hizmetleri

İş dünyası kendi içerisinde son derece riskli durumlar içermektedir. Her sektör bu anlamda tehlikelere açıktır. Eğer yeni bir iş koluna ilk defa giriyorsanız muhakkak ön araştırma yapmakta fayda vardır. Bazen dışardan çok şaşaalı görünen iş dünyası aslında çok zor ve meşakkatlidir. Özellikle genç yatırımcıların tecrübe kazanması için ufak çaplı ticaret münasebetleri ile işe giriş yapmaları daha az riskli olacaktır. Bazen ticari hayatın renkli kısmına aldanarak gerçekleştirilen bir işlem çok olumsuz sonuçlar doğurabilir. Hatta şirketinizin ticaret hayatının bitmesine bile neden olabilir. Bu anlamda ticaret hayatına yeni atılanlar veya farklı bir şirket ile ticari münasebet gerçekleştirecek şirketler için kurumsal dedektiflik hizmetlerini önerebiliriz.

Dedektiflik hizmetleri ülkemizde çok yeni bir alan olmasına rağmen günden güne yaygınlaşmakta ve çeşitli hizmet alanlarında çok nitelikli dedektiflik hizmetleri verilmektedir. İş hayatının bu anlamda bir dizi risk teşkil etmesi, özellikle hayali ve dolandırıcı şirketlerin piyasada şirketlerden çıkar elde etmek için çaba sarf etmesi kurumsal dedektifliğe olan zorunluluğu ortaya çıkarmıştır. Peki kurumsal dedektiflik hizmetleri nasıl icra edilmektedir. Öncelikle şunu belirtmeliyiz kurumsal dedektiflik araştırma temeli üzerine dayandırılmaktadır.

Ticaret hayatı aktif bir biçimde işleyen şirketlerin diğer şirketler ile olan ilişkileri de yoğundur. Karşılıklı güven ilişkisi içerisinde devam eden ticari ilişkiler zaten sizin için geçerli ve risksiz ilişkilerdir. Ancak bazı durumlarda hiç bilinmedik bir şirket veya kişi sizle ticari münasebette bulunacağı zaman bu hizmeti almak gerekecektir. Kurumsal dedektiflik hizmetlerinde karşı şirketin her türlü bilgisi gözler önüne serilmektedir. Yani siz bizlere başvurduktan hizmet talebinde bulunduktan sonra bizler hemen karşı şirketin geçmişte yapmış olduğu ticari anlaşmalar, diğer şirketler ile münasebeti ve güven bilgisini en ince ayrıntısına kadar elde etmeye çalışıyoruz. Sizler bize kurumsal dedektiflik başvurusunda bulunacağınız zaman mümkün olduğunca şirket ile ilgili her türlü bilgiyi bizlere getiriniz. Nedir bu bilgiler? Şirketin bağlı olduğu oda, vergi numarası, ticari anlaşmaları şirketin bağlı olduğu kurum, kuruluş ve şirket sahibinin kimlik bilgileri gibi bütün bilgileri bize vermenizde büyük fayda vardır. Bu aşamadan sonra dedektiflerimiz derhal işe koyulurlar.

Tamamen kendilerine has yöntemler ile şirketin her türlü ayrıntısını gözler önüne serecek olan dedektiflerimiz ilk etapta konu ile ilgili bilgi değerlendirmesi adı altında toplantı düzenlemektedirler. Bu toplantılarda dedektifler nasıl bir yol belirleyeceklerini ortaya koyacaklar. Plan en ince ayrıntısına kadar irdelenerek hazırlandıktan sonra iki gurup halinde çalışma başlayacaktır. İlk gurum masa başında ikinci gurup ise saha araştırması yapmaktadır.

Masa başında görevlerini yerine getirmeye çalışan dedektiflerimiz tamamen kendilerine has mekanizmalar ile şirketin iç yüzünü ortaya çıkaracak belgeleri siz hizmet alıcılar için rapor haline getirecekler. Bu aşamada şirketin varlığını sürdürmeye başladığı günden bu yana yapmış olduğu her türlü çalışma ve ticari ilişki irdelenmektedir. Böylelikle şirketin varlığını nasıl icra ettiğini öğrenecek ve tabiri caizse şirketin her türlü aktivitesinden haberdar olacaksınız. İkinci gurup dedektiflerimiz ise saha araştırması adı altında şirketin merkez veya şubelerini mercek altına alacaklardır, ya da böyle bir şirketin olup olmadığını gözler önüne sereceklerdir. Bilindiği gibi dolandırıcılığı kendine meslek edinmiş kişiler bu anlamda çok sistematik bir biçimde çalışmakta ve gerçekçi olması açısından şirketin her türlü ayrıntısını göz önünde bulundurarak karşı tarafa olmayan şeyi varmış gibi göstermektedirler. Bu sebeple saha araştırması işin en önemli ve can alıcı noktalarından biridir.

Eğer ticari münasebette bulunacağınız şirketi tanımak istiyorsanız sizi kurumsal dedektiflik hizmetlerimize davet ediyoruz.

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et