Kişiye Özel Dedektiflik

Dedektiflik hizmetleri çok çeşitli ve geniş bir alana yayılmış olan hizmetlerdir. Çok sınırlı alan ile insan yaşamına giren dedektiflik hizmetleri günümüzde çok farklı alanlara hizmet verecek şekilde çeşitlenmiş ve bu ihtiyaca hizmet verebilecek personeller de eğitim almaya başlamışlardır. Ülkemizde dedektiflik hizmetleri Amerika veya Avrupa’daki kadar çok eski dönemlere dayanmıyor olsa da verilmiş olan hizmetin niteliğinde çok büyük farklar yoktur. Ülkemizde yaklaşık on yıldır nitelikli bir biçimde yerine getirilen dedektiflik hizmetlerinde maksimum derecede verim alabilmek için her türlü ayrıntıya dikkat edilmektedir. Bu anlamda çok kaliteli hizmet veren dedektiflik büromuz bu işi klasik bir bakış açısı ile değil bilimsel olarak yapmaktadır.

Dedektiflik büromuzdaki bütün personellerimiz işlerini yerine getirirken birlikte hareket etmekte ve bu birlik beraberinde çok olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Dedektiflik büromuzda işinde uzman ve profesyonel dedektifler dışında, hukuk danışmanımız, profesyonel bilişim uzmanımız ve gerekli hallerde psikolog bile bulundurulmaktadır. Dedektiflik hizmetlerinden faydalanmak isteyen hizmet alıcıların her türlü sonuca hazırlıklı olmaları gerekmektedir. Bazen dedektiflik hizmetleri sonucunda hoş olmayan bir durum ile karşılaşılabilir. Bu tür durumlarda uzman dedektiflerimiz kişinin hassaslığından emin olurlarsa hassas kişiye özel dedektiflik hizmeti vermektedirler. Örnek verecek olursak bir kişi eşinin kendisini aldattığını düşünüyor ve bunu tespit etmek istiyor. Dedektiflik hizmetleri sonucunda böyle bir şeyin varlığı kanıtlar ile tespit edilir ise karşı tarafta muhtemelen bir yıkım olacaktır. Dedektiflerimiz yıllardır böyle durumlar ile karşılaştıkları için karşı tarafa alıştırarak ve belli aşamalardan sonra bu durumun böyle olduğunu anlatmaktadırlar. Gerekli görülen zamanlarda psikolog da devreye girerek bu durumun karşı tarafa anlatılmasını desteklemektedirler. Yine benzer bir örnek verecek olursak kayıp kişi araştırmasında, kayıl plan kişinin hiç istenmeyen bir durum ile kaldığını görmek veya ölmüş olduğunu tespit etmek zor kararlardır. Bu durumlar da hassas kişiye dedektiflik hizmetleri olarak algılanabilir. Dedektiflik geçmişine bir göz attığımızda ortaya çıkış amacı ile günümüzdeki hizmetleri arasında adeta uçurumlar vardır. İlk olarak Avrupa da ortaya çıkan dedektiflik hizmetlerinde amaç ticari hayatın istenmeyen durumlarını tespit ermek ve bunu ortaya koymaktı.

Günümüzde ise dedektiflik hizmetlerinden örnekler verecek olursak boşanma davalarının takibi, miras araştırması, velayet davaları, ortak araştırması, şirket araştırması, kayıp kişi araştırması, eş takibi, nişanlı takibi, adres tespiti, çocuk araştırması, özel konularda dedektiflik ve hassas kişiye özel dedektiflik hizmeti gibi birçok alanda hizmetler verilmektedir. Dedektiflik hizmetlerinin çok farklı alanlarda yapılmasından ötürü hizmetlerin sonuca götürmesi ve akabinde gelişen olayların da kişide tahribat yaratmaması için gerekli her konu düşünülmektedir. Dedektiflik büromuza gelerek hizmet talebinde bulunan vatandaşlarımızın ellerindeki veriler ve bilgiler ile birlikte gelmesi işin akıbeti konusunda çok önemlidir.

Bir dedektif için en önemli konu elindeki bilgilerdir, bu bilgiler dedektifi sonuca kısa sürede götürecektir. Dedektifler eldeki bilgilerden yola çıkarak plan yapmaktadırlar. Bu plan nasıl bir taktik ile sonuca gidileceğinin bir göstergesidir. Plan yapıldıktan sonra iş iki aşamada gerçekleştirilir. İki guruba ayrılan dedektiflerimizin, birinci gurubu masa başında çalışarak bilgiler arasında bağlantı kurmaya çalışırlar. İkinci gurubu ise tamamen kendilerini saha araştırmasına adarlar. Dedektifliğin belki de en önemli aşaması saha araştırmasıdır. Saha araştırmasında eğer kişi takip edilecekse kişinin girip çıkmış olduğu her yer mercek altına alınır. Eğer şirketlerin varlığının ispatlanması gerekiyorsa adres üzerinden hareket edilerek yerin tespiti yapılmaya çalışılır. Bu aşamalarda dedektiflerimiz kanıt elde etmek için teknolojinin her türlü imkanından faydalanmaya çalışırlar.                                   

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et