Garantili Dedektiflik

Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan dedektiflik hizmetleri tamamen profesyonel bir meslektir. Bu sebeple sıradan kişilerin bu mesleğe el atmaları hem yasal olmayacak hem de olumsuz sonuçlar doğuracaktır. Avrupa ve Amerika’da yaklaşık bir buçuk asırdan bu yana dedektiflik hizmetleri verilmektedir. Filmlere bile konu olan bu meslek dalı aslında nitelikli bir biçimde yerine getirildiği zaman çok olumlu sonuçlar ortaya koymaktadır. Dedektiflik üzerine yapılmış olan filmlere baktığımızda çok ince ayrıntıların ve sıra dışı bakış açılarının sonuca götürmede ne derece etkili olabildiğini görebiliyoruz. Bazen on tane olayın bir biri ile bağlantısı adeta bir şifreyi ortaya koyacak şekilde oluyor.

Durum böyle olunca dedektiflik hizmetlerinin ne kadar profesyonel bir bakış açısı ile yerine getirilmesi gerekliliği de gözler önüne serilmiş oluyor. Dedektifliğin temelini oluşturan ülkeler dedektif yetiştirirken okullar aracılığı ile dedektifliği en ince ayrıntısına kadar pratik olarak öğretmekte daha sonra ise bunları tecrübe kazanmaları için aktif görevlere göndermektedir. Bu süre içerisinde pişen dedektifler daha sonra profesyonel birer dedektif olarak iş yaşamlarına atılmaktadırlar. Tabi Avrupa ve Amerika’da bu hizmetler yoğun bir biçimde talep görmektedir. Bu sebeple dedektiflik çok ihtiyaç duyulan bir alan oluyor. Özellikle ekonomisi gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde dedektiflikte büyük gelişmelere sahne oluyor. Ülkemizde dedektiflik kavramı henüz 20 yıllık bir kavramdır. Özellikle kanuni temellere net bir şekilde girmemiş olması dedektifliğin gelişimini de olumsuz etkilemektedir. 1994 yılında kanuna girmesi için bir çaba sarf edilmiş ancak çeşitli sebeplerden ötürü dedektiflik yasası çıkmamıştır. Aslında ülkemizde de dedektiflik çok zorunlu bir meslek dalı haline gelmiştir. Sistemli bir biçimde dedektiflik hizmetlerinin yerine getirilmesi garantili dedektiflik hizmetleri anlamına gelmektedir.

Bu anlamda dedektiflerimiz yerine getirdikleri bütün dedektiflik hizmetlerinde size çözüm garantisi sunmaktadır. Yerine getirdiğimiz hizmetler. Boşanma davalarının takibi, eş takibi, şirket araştırması, hukuk danışmanlığı, velayet davalarının takibi, dolandırıcılık araştırması, miras araştırması, ortak araştırması, personel araştırması, marka araştırması, adres tespiti, öğrenci araştırması, evlilik öncesi araştırma, hırsızlık araştırması, elektronik ve teknik takip, e posta araştırması, sosyal medya araştırması ve daha sayabileceğimiz birçok alanda yapılan hizmetlerdir. Yerine getirmiş olduğumuz bu hizmetlerin dışında dedektiflik için çok önemli bir konu haline gelmiş olan özel talep araştırması da yapılan en önemli dedektiflik hizmetlerinden biridir. Dedektiflerimiz sunmuş oldukları garantili dedektiflik hizmetlerinde ilk olarak hizmet talep eden kişi ile bir dizi toplantılar düzenlemektedir. Bu toplantılarda elde edilen bilgiler ışığında bir plan yapılmaktadır.

Burada bilinmesi gereken en önemli nokta hizmet alan kişinin hizmet ile ilgili her türlü ilgiyi dedektiflerimiz ile paylaşmalardır, bazen elde edilebilecek en küçük bilgi bile çözüme götüren en önemli ayrıntıdır. Gerekli bütün bilgiler yerine getirildikten hemen sonra dedektiflerimiz nasıl bir yol çizecekleri ile ilgili plan yaparlar. Bu plan tamamen değişik görüşlerin bir araya gelmesi ile elde edilecek bir plandır. Plan değişken olmalıdır, değişen koşullara göre yumuşatılmalıdır. Planın bitmesi aşamasından sonra iki gurup çalışmalarına başlar. Birincisi masa başında veri toplama ve veriler arasındaki bağlantıyı kurma ikincisi ise alan araştırması yani kişinin takip edilmesi aşamasıdır. Her iki aşamada dedektifler bir birleri ile iletişim halinde olacak şekilde dedektiflik hizmetleri yürütülmektedir. Bu aşamaların her biri profesyonel bakış açısı gerektiren aşamalar oldukları için dedektiflerimiz çok sistemli bir biçimde çalışarak sonuca gitmektedirler.

Dedektiflik hizmetleri için anlattığımız bütün aşamalar garantili dedektiflik hizmetlerine işaret etmektedir. Bu sebeple bu hizmetlerin büyük bölümünde önemli başarılar sağlanmaktadır.   

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et