Velayet Davası Takibi

Evlenmek gibi boşanmakta normal bir süreçtir. Dışarıdan bakıldığı zaman hiç istenilmeyen bir durum olsa da ne yazık ki hayatta insanın başına her şey geliyor. Boşanmaların belki de en dramatik tarafı ise çocuklarıdır. Çocuğun veya çocukların annesiz veya babasız kalması kabul edilemeyecek bir durumdur hele bir de velayeti alan anne veya babanın çocuk ile yeterince ilgilenmemesi ise işin farklı bir boyutudur. Bilindiği gibi boşanma davalarından sonra açılmış olan velayet davalarında asıl ama çocuğun veya çocukların menfaatleri doğrultusunda gerek maddi gerekse manevi bütünlüklerinin sağlanacağı ve elverişli bir ortamda büyütülmesine imkan sunulmasıdır.

Çeşitli sebeplerden ötürü boşanan çiftlerin genelde her ikisi de çocuklarının velayetlerini ister ancak hakim davanın gidişatı, boşanma sebepleri ve çocuğun yaş durumuna göre karar vermektedir. Eğer anne veya babanın şiddete eğilimli bir yapılarının olduğunu gözlemlerse şiddete eğilimli olana çocuğun velayetini vermez. Bunu dışında 4 yaşına kadarki süreçte çocuk anneye muhtaç olduğu için karar genelde annenin lehine gerçekleşir. Çünkü çocuk o an için anneye muhtaçtır. Sonraki süreçte ise baba eğer anneden çocukların velayetlerini isterse yine aynı şekilde mahkemeye müracaat ederek çocuklarının velayetlerini isteyebilir. Bunun yanında anne de babadan çocuklarının velayetlerini isteme hakkına sahiptir. Şurada unutulmaması gereken en önemli nokta tamamen çocukların yararının gözetilmesidir. Ayrıca elde çok olumsuz veriler olmadığı müddetçe ve çocuklar mutlu olduğu sürece velayet o kişide kalabilir.

Eğer bu konuda çocuklarınızın nasıl bir ortamda yetiştiğini merak ediyor ve ne tür bir eğitim aldığını merak ediyorsanız hemen dedektiflik firmamız ile bağlantıya geçin. Firmamız bu anlamda çok nitelikli bir hizmet vermektedir. Velayet davalarının takibinde bulunmak isteyen kişiler öncelikle boşanmış oldukları eşlerinin bilgilerini çok iyi bir biçimde dedektiflerimize sunmalıdırlar. Burada önemli olan elde edilen bilgiler ışığında en iyi sonucu almaktır. Eş bilgileri, çocuk bilgileri ve adres bilgilerinin belirtilmesinin ardından boşanma davası ile ilgili ayrıntılı bilgilendirmeler de yapılmalıdır. Bu aşamada bütün bilgileri elde eden alanında uzman dedektiflerimiz bir plan yapmaya başlarlar.

Bu planda velayet davasının takibatını hangi yönde değiştirebilecekleri konusunda adımlar atılır. Öncelikle şunu belirtmeliyiz eğer ortada velayet davasının seyrini değiştirecek bir durum var ise ve bu tespit edilir ise dava tamamen seyir değiştirecektir. Velayet davalarında önemli olan çocuğun anneye ve babaya hangi şartlar altında verilmiş olmasıdır. Yani çocuğun velayeti için verilmiş olduğu şartların dışına çıkılması durumunda o velayet için karşı bir dava açılabilir. Ancak tabi ki bu durumun tespit edilmesi gerekmektedir. İşte tam burada devreye profesyonel dedektiflerimiz giriyor. Çok sistemli ve kaliteli bir biçimde belirledikleri programı uygulaya koyan dedektiflerimiz çocukları ve velayet sahibini adım adım takip eder. Bu takibat sırasında olabilecek her türlü delil değerlendirilir ve tespit edilir. Elde edilmiş olan delillerin hepsi açılacak yeni velayet davasının ve çocukların velayetini alma açısından kanıttır. Bu aşamadan sonra elde edilmiş olan bütün deliller ışığında karşı velayet davası açılır. Bu aşamada hakim gerekli delillerin elde edilmesi için süre ister.

Sizde dedektiflik hizmetlerimiz ile elde etmiş olduğunuz bu veriler ile davayı kendi lehinize çevirmiş olacaksınız. Dedektiflik hizmetlerini çok kaliteli bir biçimde yerine getiren dedektiflerimiz her türlü hizmet talebinizi çok iyi bir biçimde karşılamakta ve yerine getirmektedir. Son yıllarda gelişme gösteren dedektiflik hizmetlerinin bütün argümanları en nitelikli şekilde kullanılmaktadır. Eğer siz de bu anlamda nitelikli bir dedektiflik hizmeti istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmelisiniz. 

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et