Facebook Araştırma ve Takibi

Sosyal paylaşım siteleri günümüzde en yaygın şekilde kullanılan iletişim araçlarından biridir. Dünya üzerinde milyonlarca üyesi olan bu sosyal paylaşım siteleri insanların zamanlarının büyük bir bölümünü geçirdikleri araçlardan biri durumundadırlar. Milyonlarca üyeye sahip olan Facebook da bu sosyal paylaşım sitelerinden biridir. Normal şartlar altında sosyal paylaşım siteleri insanların arkadaşları ile ortak bir ağ oluşturdukları ve yeni arkadaşlıklar edindikleri mecradır. Ancak kötü niyetli insanlar bu anlamda bu tür siteleri önemli bir araç olarak görüyorlar. Sahte profillerin oluşturulması ve yanlış bilgilerin Facebook sistemine eklenmesi ile bu kötü niyetli kişiler arkadaş ekleyerek, insanlar ile çeşitli sebeplerle arkadaşlıklar kuruyorlar.

Facebook yediden yetmişe birçok insanın profil oluşturarak zaman geçirdiği bir alan olduğu için bir dizi riski de beraberinde getirmektedir. Özellikle belli yaş aralığında çocuklar ve gençler kandırılmaya müsaittirler. Kötü niyetli kişiler çeşitli sebeplerle bu gençlerimizi ve çocukları kandırarak onları kötü emelleri için kullanmaya çalışmaktadır. Günümüzde bilgisayar başında geçirilen zamanın çok büyük bir kısmının bu sosyal paylaşım sitelerinde geçirmesi ve bu yolla istenmeyen sorunların çıkmaya başlaması ile Dedektiflik hizmetleri içerisine yeni bir kavram girmeye başlamıştır. Bu da Facebook araştırma ve takibidir. Eğer bu anlamda çocuklarınızın veya yakınlarınızdan her hangi birinin Facebook arkadaş listesindeki kişilerin kimler olduğunu öğrenmek ve bu yolla araştırma yapılarak size bu bilgilerin sunulmasını istiyorsanız bu dedektiflik hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Facebook araştırma ve takibi aslında yeni bir alan gibi görünse de dedektiflerimiz benzer yollar ile kişi araştırması hizmetlerini yerine getirmektedirler.

Eğer Facebook araştırma ve takibi hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bunun için araştırılmasını istediğiniz kişinin Facebook bilgilerini bize vermeniz yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra bilişim teknolojilerinde eğitimini almış ve profesyonel bir bakış açısına sahip olan dedektiflerimiz kendilerine özgü yöntemler ile araştırılması yapılan Facebook adresindeki kişi listesini tek tek irdeleyerek araştırmaktadır. Kişi araştırması aşamasında bilgilerin doğru olup olmadığının araştırılması için kişi araştırması yöntemindeki basamaklar kullanılır. Kişi listesinde gerçek olmayan bilgiler sunun ve kendine ait olmayan fotoğraflar ekleyerek insanların dikkatini çekmeye çalışan kişiler ile özel bir çalışma yapılmaktadır. Kişi listesinde hiç tanımadığı ve bu tür yanlış bilgiler veren üyeler ile iletişime geçmek için her türlü yöntem ortaya konulmaktadır. Gerekirse Facebook hesabından iletişime geçerek nasıl biri olduğunun ve nasıl bir amaca sahip olduğunun tespiti yapılabilir. Bu kişilerin tespiti sağlanırken bilgisayar ve internet teknolojilerinden de faydalanılabilir.

Dedektiflerimiz özel bilgilere sahip oldukları için bu araştırmalar sırasında % 90 gibi bir ihtimalle Facebook listesindeki her bireyin kimlik bilgilerine kısa sürede ulaşılabilmektedir. Bunun dışında dedektiflerimiz Facebook sayfasındaki geçmiş paylaşımlar ve aktiviteleri de mercek altına almaktadırlar. Bu aşamada göze çarpabilecek en ufak ayrıntı da irdelenmekte ve üzerine gidilerek açıklık getirilmektedir. Facebook araştırması hizmetlerinde genelde masa başı hizmetlerdir. Nadiren de olsa bu kişilerin takibi gerçek hayatta da sağlanabilmektedir. Genel bir Facebook hesabının incelenmesi ve araştırmasının yapılabildiği gibi özel kişilerin araştırma ve incelemesi de yapılabilmektedir. Eğer yaptığı paylaşım davranış ve yazışmalardan şüphelendiğiniz biri varsa, bize sadece bu kişinin Facebook kullanıcı ismini vermeniz yeterli olacaktır. Dedektiflerimiz bu aşamadan sonra çeşitli yöntemler ile bu kişinin hesabına ulaşarak onunla iletişime geçmeye çalışmaktadır. Bunun için bazen çeşitli yöntemler kullanılabilmektedir.

Fake(sahte) hesaplar üzerinden bu kişi ile iletişime geçmeye çalışan dedektiflerimiz bu kişinin her türlü bilgisine kısa sürede ulaşmaktadırlar. Eğer nitelikli dedektiflik hizmetleri elde etmek istiyorsanız seçeceğiniz dedektiflik bürosuna dikkat etmelisiniz.

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et