Eş Takibi

Evlilik kutsal bir kurumdur. Evliliklerde her iki bireyinde bir birine karşı sorumlulukları bulunmaktadır. Bu sorumlulukların ihmal edilmesi evliliğin temelini sarsacaktır. Günümüzde çok çeşitli sebeplerden ötürü evlilikler sona ermektedir. Hukuksal bir araştırma yaptığımız zaman resmi olarak en çok boşanmalar maddi imkansızlıklardan ötürü ortaya çıkan şiddetli geçimsizliklerdir. Bir diğer ise eşlerin bir birlerine karşı sadakatsiz davranmaları ve sonucunda gerçekleşen aldatma olayıdır. Evlilik çok önemli bir kurum olduğu için evlenilecek kişi seçiminde çok ciddi bir araştırma yapmak ve onu çok iyi bir biçimde tanımak büyük bir önem taşımaktadır. Öncelikle bir flört döneminin geçirilmesi ve karşı cinsin beklentiler çerçevesinde test edilmesi gerekmektedir. Sadece dış görünüş bir insani ile ilgili ön bilgi sunmaz. Kriterler belirlendikten sonra evliliklerin gerçekleştirilmesi daha verimli olacaktır. Aşk hiçbir zaman tek başına yeterli değildir.

Evlilik ile gerçek yaşam bir birinden çok farklı kavramlardır. Normal yaşantıda çok farklı bir kişilik ile tanıdığınız insan evlenince çok farklı davranabilir. Veya evlilik kurumunu tam anlamı ile kavramayıp sorunlar yaşayabilir. Daha sonrasında yaşanan gelişmeler de aldatmaya kadar birçok olumsuz sonucun yaşanmasına sebep olabilir. Çeşitli sebeplerden ötürü evlilikleri kötü giden ve bunu sadakatsizliğe ve aldatmaya dayandıran insanlar için evlilik çekilmez bir hal alacaktır. İşin doğal akışı olarak bu evliliğin ilerlemesi de mümkün olmayacak ve boşanma davasına doğru bir sürece giriş yapılmış olacaktır. Aldatılan eş her zaman haklıdır. Hukuk bu anlamda gerekli delillerin tespit edilmesine bakarak karşı tarafı hiç konuşturmaya gerek duymadan manevi tazminat talebini de kabul ederek boşanmayı gerçekleştirebilir.

Çünkü her ne sebep ile olursa olsun bir eşin bir diğer eşi karşı cins ile aldatması kabul edilemeyecek bir konudur. Hukukta zina olarak tanımlanan bu kavram direk boşanma sebebidir. Ancak söylediğimiz gibi kesinlikle elde önemli bulguların olması gerekmektedir. Delil elde edilmesi olayın tamamen lehinize işlemesi anlamına gelmektedir. Eğer eşinizin sizi aldattığı ile ilgili kesin bilgilere sahipseniz ancak bunu tespit etme konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız dedektiflik hizmetlerimiz içerisinde olan eş takibinden faydalanabilirsiniz. Bazı durumlarda belli belirsiz psikolojik sebeplerden ötürü bazı insanlar ortada bir aldatma olayı olmamasına rağmen kendilerini bu yönde inandırmakta ve bu sebeple evliliklerinin huzursuz olmasına neden olmaktadır. Bu anlamda dedektiflik hizmetini alan ama sonuç elde edemeyen yani aldatma olayının olmadığının tespit edildiği durumlarda kişinin profesyonel psikolojik destek almaları gerektiği bildirilmektedir. Ancak normal koşullar altında bu hizmeti almak isteyen insanların öncelikle çok iyi bir dedektiflik ekibini bulmaları gerekir. Firmamız tarafından sistemli bir biçimde gerçekleştirilen dedektiflik hizmetlerinde öncelikle hizmeti talep eden kişi ile bir toplantı gerçekleştirilir. Bu toplantıda evlilik ile ilgili sıkıntı doğuracak bulgular tek tek tespit edilir. Bu toplantıların gerçekleştirilme amacı olayın profesyonel dedektiflerce çok iyi bir biçimde bilinmesi ve olaya hakim olmalarının sağlanmasıdır.

Olaya hakim olan dedektiflerimiz sorunu çözmek adına daha akılcı adımlar atacaklardır. Eş takibinde bir diğer aşama da takip edilecek eş ile ilgili kimlik bilgilerinin, iş adresi ve ev adresi bilgilerinin öğrenilmesidir. Bu bilgilerde sağlıklı bir biçimde öğrenildikten sonra sıkı bir takip başlayacak. Masa başında yapılan plan artık hayata geçiriliyor ve eş takibi hizmetinin en can alıcı noktası olan ve davayı sizin lehinize çevirecek olan alan araştırmasıdır. Bu aşamada yapılan sıkı takip neticesinde çekilmiş olan fotoğraf, video ve benzeri her türlü delil sizin için çok önemli delillerdir. Bu tespit gerçekleştirildikten sonra hizmet ile ilgili geniş bir rapor size teslim edilecek.   

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et