Kamera ve Dinleme Cihazı Tesbiti

Son yıllarda birçok alanda hukuk dışı izleme veya dinleme olaylarını duyar olduk. Özellikle üst düzey siyasilerin ve iş adamlarının da böcek adı verilen bu cihazlar aracılığı ile takip edilmeleri çok büyük bir güvenlik zafiyetinin ortada olduğunu göstermektedir. Peki bu böcek nedir? Böcek aslında genel bir sistemin adıdır. Bu sistem mekan dinleme ve izleme amacı güdülerek o mekanda bulunan insanlardan habersiz olarak belli noktalara sabit bir şekilde monte edilmiş ve havadan yayın yapan, kablolu ve kablosuz bir biçimde ses, görüntü ve veri aktarımı yapabilen her türlü yapıya verilen genel bir isimdir. Böcek kullanımını gerektiren yüzlerce neden sayabiliriz. Bunlardan bazıları kişileri iş yaşantısında zor durumda bırakmak ve şantaj olarak kullanmak, iş sırlarının dışarı vurulmasını sağlamak ya da iş sırlarını elde etmek ve daha sayabileceğimiz bir sürü örnekler ile bu profesyonel ve yasa dışı sistemler kurulmaktadır. Bazı böcek sistemleri çok gelişmiş sistemlerdir. Bu Böcek sistemleri çok fazla bilginin eş zamanlı bir biçimde elde edilmesini ve dünyanın her hangi bir noktasından kontrol edilmesini sağlayabilmektedir.

Temel olarak GSM alt yapısı ve internet sistemleri kullanılan bu böcek cihazlar ile özel yaşantının tüm gizliliği ortadan kaldırılmakta ve insanlar zor durumda kalmaktadır. Böcekler genel itibarı ile iki şekilde kullanılırlar. Bunlar kablolu ve kablosuz böceklerdir. Kablosuz böcekler belli bir batarya sistemi ile çalışmaktadır. Batarya bitene kadar bu dinlenme sağlıklı olarak yapılmaktadır. Batarya bittikten sonra dinleme ve izleme de sona ermektedir. Kablolu sistemlerde ise basit bir elektrik devresi üzerine kurulu olan sistem elektriğin var olduğu sürece devam etmektedir. Böcekler çok küçük cihazlar oldukları için bünyesinde kayıt yapma imkanı yoktur. Kayıt imkanı olsa bile çok kısıtlı olmaktadır. Bu sebeple bu böceklerde işleyen sistem şu şekildedir. Böcek kayıt yapar ve yapmış olduğu kaydı daha önce belli olan bir frekans üzerinden dinleme ve izlemeleri ana merkeze ulaştırır. Ana merkezdeki bilgisayar veya sistem de bunu kayıt altına alır. Peki insanların hayatını kabusa çeviren bu sistem nasıl tespit edilir. Yani ortamlarda böcek tespiti nasıl yapılır? Günümüzde bu işi verimli bir biçimde yapan firma sayısı azdır. Firmamız bu anlamda size teknik anlamda çok yardımcı olacaktır. Güvenlik sistemleri alanında uzman personellerimiz ortamdaki böcek ve benzeri dinleme aygıtlarını çeşitli yöntemlerle kısa sürede bulmaktadır.

Bilindiği gibi böcekler son derece küçük cihazlardır. Bu sebeple mekan içerisinde konumlandırıldığı yeri gözle görmek mümkün değildir. Çok küçük olan bu cihazların tespiti için profesyonel firmamızın kendine özgü cihazları bulunmaktadır. Her bir cihaz için ayrı bir uzmanımız çalışma yapar. Eğer böcek tarama işlemlerinden verim almak ve doğru yönlendirilmek istiyorsanız bu konuda ön bilgilere sahip olmanızda faya bulunmaktadır. Çünkü bazı firmalar bu konuda tecrübe ve bilgiye sahip olmadıkları için yanlış alan taraması yapabilirler. Var olan bir olumsuzluk için yok deme ihtimalleri de bulunmaktadır. Bu sebeple hizmeti aldığınız firmadan bazı cihaz isimlerini öğrenmelisiniz. Bu cihazlar yardımı ile böcek bulma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar Spektrum Analizör,

Yüksek Hassasiyetli Anten, Non - lineer junction dedektör, Termal Kamera, Lazerli kamera tespit cihazı, Frekans Sayacı, Frekans Tarayıcı, Yılan ( borescope / endoscopic ) Kamera Bu cihazlar böcekleri bulunmasını sağlayacak sistemlerin birer parçasıdır. Tüm mekan taramaları bunlar aracılığı ile yapılmaktadır. Firmamız ile iletişime geçip böcek tespitini istediğiniz andan itibaren uzmanlarımız sizleri, nasıl bir hizmet verecekleri konusunda bilgilendirecekler. Böylelikle kaliteli bil hizmet aldığınıza tanıklık etmiş olacaksınız.

Yüksek teknoloji ürünü donanımlarımızla TK Özel Dedektiflik Şirketinin profesyonel ekibi ile sizde tüm soru işaretlerinizi giderin.

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et