Şirket Araştırması

Ticaret dünyası birçok tehlikeye açıktır. Bazen çeşitli sebeplerle başka firmalar ile ticari faaliyetlerde bulunabilir veya ortaklık girişiminde bulunabilirsiniz. Ancak tanımadığınız bir firma ile yapacağınız bir ortaklığın veya ticari faaliyetin size nasıl sorunlar teşkil edeceğini bilemeyebilirsiniz. Suç örgütleri veya çıkar gurupları bu anlamda hayali şirketler yaratarak sizlerden mal alabilir veya şirketinizi çeşitli yöntemler ile dolandırabilir. Gerek kanuni açıklardan ötürü gerekse bu işite uzmanlaşmış dolandırıcılar sistemli bir biçimde çalışarak dışarıya bir şirket havası vermekte ve kendi amaçları doğrultusunda emellerini gerçekleştirmektedir. Bu sebeple şirketlerin en büyük yardımcısı dedektiflik hizmetleridir.

Dedektiflik hizmetleri içerisinde çok önemli bir yer kaplamaya başlayan şirket araştırmasında asıl amaç şirketin varlığının ortaya çıkarılması ve sonrasında geçmişinin araştırılmasıdır. Şirket araştırması hizmetlerine geçmeden önce dedektiflik hizmetlerini yerine getiren firmamıza ve hizmetlerimize açıklık getirelim. Yaklaşık olarak beş yıldır dedektiflik hizmetlerimiz nitelikli bir biçimde verilmektedir. Çok çeşitli alanlarda hizmet veren bu profesyonel dedektiflerimiz genelde emniyetten veya istihbarattan emekli olan kişiler olmaktadır. Bu sebeple bu işlerden çok iyi bir biçimde anlamakta ve olayları kısa sürede çözerek sorunu tespit etmektedirler. Bu hizmetlerin nitelikli bir biçimde yerine getirilmesi çok iyi bir planlama ile olacaktır. Buradaki en önemli konu elde olan bilgilerdir.

Ne kadar çok bilgi var ise İstenilen çözüm de o kadar hızlı ve nitelikli olmaktadır. Eğer sistemden iyi bir biçimde faydalanmak istiyorsanız elinizdeki her türlü imkanı değerlendirin. Dedektiflik hizmetleri içerisinde önemli bir yer kaplayan şirket araştırmasında da yine aynı şekilde ortaklık kuracağınız veya ticari faaliyette bulunacağınız şirket ile ilgili eğer hiçbir malumata sahip değilseniz bu riski almanıza hiç gerek yok. Hemen firmamız ile iletişime geçerek dedektiflik hizmetlerinden faydalanın ve şirketin tüm geçmişini gözler önüne serin veya ortada bir şirket olup olmadığını görün. Şirket araştırması konusu ile ilgili olarak dedektiflik firmamıza adım attığınız andan itibaren profesyonel dedektiflerimiz sizden karşı taraftaki şirket ile ilgili bildiğiniz bilgileri sorar. Bu bilgiler genelde ön anlaşalar veya şirket adı ile sahibinin üzerine kayıtlı olan vergi levhasıdır. Ayrıca şirket sahibinin kimlik bilgileri de yine verilen hizmetin bir parçası olarak temin edilebilir. Böylelikle hem şirket ile ilgili her türlü bilgiyi kısa sürede elde etmiş olacaksınız hem de piyasanın bu anlamda nabzını da ölçmüş olacaksınız.

Peki şirket araştırması aşamasında dedektifler ne tür yöntemler üzerinde yoğunlaşarak diğer şirket ile ilgili bilgileri elde ediyorlar. Burada en başta belirttiğimiz gibi gerekli olan bilgilerden yola çıkılarak şirket ve şirket sahibi mercek altına alınır. Eğer şirket geçmişte ticari faaliyetlerde bulunmuş ile bunlar ortaya çıkarılır. Ayrıca hukuka yansımış ve dava konusu olmuş olaylar da bu sebeple irdelenmektedir. Şirket ile ilgili gerek elektronik ortamda gerekse saha araştırmasında elde edilen bütün bilgiler ve belgeler kronolojik bir biçimde rapor haline dönüştürülür. Bu rapor çok iyi bir biçimde uzmanlar tarafından analiz edilerek hizmeti talep eden şirketlere verilir. Geçmişte oldukça fazla rağbet gören bu şirket araştırması hizmetleri piyasa hakkında bilgi edinmek isteyen şirket sahipleri için çok büyük bir görevi yerine getirmektedir. Özellikle büyük şirketler bu hizmetlerden çok fazla faydalanmaktadır. Çünkü yapılan bir işin çürük olması veya sorunlu olması şirket için hem zaman kaybı hem de maddi kayıplara sebep olacaktır.

Ülkemizde de çok nitelikli bir biçimde verilmeye başlayan dedektiflik hizmetleri ile şirket araştırmalarını gerçekleştirebilir ve bu sebeple daha akılcı yatırımlar ve atılımlar gerçekleştirerek şirketinizi zarara uğratmamış olursunuz. 

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et