Özgeçmiş Araştırma Dedektifliği

Dedektiflik hizmetleri çok geniş bir alana yöneliktir. Ülkemizde henüz yeni yeni dedektiflik hizmetlerine başlandığı için insanlar bu anlamda dedektifliğe tereddüt ile yaklaşmaktadır. Özellikle son beş yıllık sürece baktığımız zaman elde edilen başarılı ve sonuca götüren hizmetler, dedektifliğin yayılmasına neden olmuştur. Büromuz bu anlamda hizmet talep eden vatandaşlarımıza son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Büromuz bünyesinde bulunan dedektiflerimizin her biri farklı hizmet kategorilerinde profesyonel olarak çalışmaktadırlar. Bu sebeple hangi alanda olursa olsun sizlerin talebi olumlu değerlendirilecek ve bu hizmet sonunda çok başarılı veriler elde edeceksiniz. Ülkemizde dedektiflik çok farklı alanlara hizmet sunmaktadır. Genel talepler dışında özel talepler de dedektiflik bürolarında değerlendirilmektedir. Son dönemlerde en çok rağbet gören alanlardan biri de öz geçmiş araştırma dedektifliğidir. Bilindiği gibi gerek iş dünyası gerekse sosyal yaşam üzerimizde çoğu zaman risk yaratacak durumlar ile doludur. Bu sebeple münasebetlerimizde çok dikkatli olmak zarar görmemizi minimize edecektir.

Öz geçmiş araştırma dedektifliği iki boyutta irdelenmektedir. Birincisi kişinin varlığının tespit edilmesi diğeri ise kişinin geçmiş bilgilerini elde etmek ve bu bilgiler ışığında rapor hazırlamaktır. Bilindiği gibi bazen çeşitli dolandırıcılar veya suç gurupları sahte kimlikler ve isimler ile size güven aşılamaya çalışırlar ardından sizi dolandırmak için çeşitli yöntemlere başvurabilirler. Bu sebeple çok dikkatli olmakta ve karşıdaki kişiyi iyi tanımakta fayda vardır. Dolandırıcılar genellikle çok iyi laf yaparlar karşıdaki kişinin ondan emin olması için zengin olduğunu ve mal varlığının çok olduğu gibi şeyler söyleyerek güven aşılamaya çalışır. Ayrıca dolandırıcılar çok sabırlıdırlar insan psikolojisinden çok iyi şekilde anladıkları için, ne zaman, nasıl bir hamle yapmaları gerektiğini çok iyi bilirler. Sıradan bir insan veya saf biri bu oyuna çok kısa sürede gelebilir. Eğer siz bu durumdan emin değilseniz ve karşınızdaki kişiden şüpheleniyorsanız özgeçmiş araştırması hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu aşamada öz geçmişini öğrenmek istediğiniz kişinin kimlik bilgilerini öğrenmek çok önemli bir ayrıntıdır. Kimlik bilgilerini öğrendikten sonraki aşama bu bilgiler ışığında öz geçmiş araştırması yapma ve gerekirse kişinin sürekli takip altına alınmasıdır. Ülkemizde bu hizmetin en çok yapıldığı hizmet alanları ticari münasebetler ve ortaklıklardır.

Dedektiflerimiz ikinci aşama olan öz geçmişin araştırılmasında hem teknolojik gelişmeleri kullanmakta hem de kişiyi yoğun bir takibe almaktadırlar. İlk aşamada kimlik bilgileri tespit edilen kişinin eğer gerçek bir kişi olduğu anlaşılırsa devam edilir. Sahte bir kimlik kullanıldığı anlaşılırsa durum direk tespit edilerek emniyet birimlerine sevk edilmektedir. Bu kişi eğer gerçek bir kişiliğe sahip ise kimlik bilgilerinden veya şirket isminden yola çıkarak sıkı bir araştırma yapılır. Dedektiflerimizin uygulamış olduğu özel yöntemler sayesinde kişinin öz geçmişi bütün ayrıntıları ile gözler önüne serilmektedir. Özellikle ticari münasebetlerde öz geçmiş araştırması çok önemlidir. Eğer sistemli bir dolandırıcılığın içerisindeyseniz zaten bu yöntemlerimiz ile kısa sürede ortaya çıkacaktır. Dedektiflik büromuz hem profesyonel dedektiflere hem de alanında uzman avukatlara sahiptirler. Bu sebeple gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetler tamamen yasal bir zemine oturtularak yapılmaktadır. İşlemlerimizi gerçekleştirirken hukuk danışmanlığımızı da devreye koymaktayız.

Şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğumuz olumlu işlerin her biri bizim için çok önemli referanslar haline gelmiştir. Uzman ve eğitimli kadromuz ile her türlü dedektiflik hizmetine karşı çok sistematik çalışmalar yürütmekteyiz. Dedektiflik hizmetleri alınırken istismara uğrayabileceğiniz birçok konu vardır. Bu sebeple çalışmak istediğiniz dedektiflik bürosunun sertifikasının olmasına ve uzman dedektifler ile bu hizmetin verilmesine dikkat edin. Aksi takdirde hem zaman kaybına hem de maddi kayba uğrayabilirsiniz.

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et