Miras Araştırması

Eğer geniş bir aile iseniz size nereden ne kalacağını tahmin edemezsiniz. Bazen hayat şartları insanların çok farklı ufuklara yelken açmasına neden olur. Gerek kişisel tercihler gerekse hayat şartlarının insana yüklemiş olduğu sorumluluklardan ötürü geniş ailemize zaman ayıramayız veya başka şehirler göç ederek onlardan uzak bir yaşam süreriz. Geri geldiğimizde veya onlarla iletişim kurmak istediğimiz zaman hiçbir şeyin aynı olmadığını görürüz. Birinci dereceden yakınımız olsun veya olmasın merhum kişi öldükten sonra mirasta özellikle geniş ailelerde bu araştırma çok daha geniş kapsamlı bir biçimde yaptırılması gerekmektedir. Ülkemizde son yıllarda en çok talep edilen hukuk ve araştırma hizmetlerinden biri haline gelmiş olan dedektiflik hizmetlerinde miras araştırması çok büyük bir ciddiyet ile yapılmaktadır. Miras araştırması talebinde bulunan kişinin elindeki her türlü bilgi ve belge ile başvuru yapmasında fayda vardır. Bunun en önemli nedeni ise istenilen sonuca daha sağlıklı ve kısa sürede ulaşılmasıdır.

Mirasa konu olan kişi ve mal varlığı ile ilgili bilgiler verildikten sonra profesyonel dedektifler bu iş üzerine yoğun mesailer harcamak durumundadırlar. Firmamız tarafından verilen dedektiflik hizmetleri tıpkı dünyadaki diğer dedektiflik hizmetlerinde olduğu gibi sistemli bir biçimde verilmektedir. İki aşama halinde gerçekleştirilen dedektiflik hizmetlerimizin ilk aşamasında bilgileri getiren ve hizmet talebinde bulunan şahıs ile toplantı yapılmasıdır. Profesyonel ekibimiz bu toplantı sırasında şahsa her türlü soruyu sormaktadır. Sorulan bu sorularda asıl amaç sorunun tam olarak ele alınması ve anlaşılmasıdır. Bütün bilgiler ortaya konulur eksik olan, bilinmesi gereken ve ulaşılabilecek bilgiler dedektiflerimiz aracılığı ile şahıstan istenmektedir. Şimdi birinci aşamanın asıl evresi olan planlama yapılır. Elde edilen bilgiler ışığında nasıl bir planlamanın yapılması gerektiği konusunda uzlaşma sağlanır ve bu plan dahilinde hareket edilir ancak unutulmaması gereken konu planın esnek olmasıdır. Yani sistem değişikliğine gidilebilmesi için planın esnekliğinin sağlanması gerekmektedir. Olumsuz bir bulgu veya yanlış bir tespitte planın değiştirilmesi gerekmektedir. Miras araştırması hizmetinin çeşitli veriler ışığında yapılması daha büyük bir önem arz etmektedir. Bu işlemlerin şahsi olarak takip edilmesi bir dizi risk teşkil edebilmektedir.

Bu sebeple dedektiflik hizmetlerinin alınması ve işin çok gizli bir biçimde takip edilmesi gerekmektedir. İşin bir diğer boyutu da büyük ailelerde bu takibatın yapılması daha zordur. Çünkü merhumun birçok mirasçısı olabilir bu mirasçıların payları ve sizin paylarınız hususunda gerçek bilgilerin tespit edilmesi gerekmektedir. Miras araştırması durumları çok karışık süreçleri açıklar. Dava konusu olmuş miraslarda mirasçıların tespit edilmemesi durumunda çeşitli hukuksal yöntemler ile bazı mirasçıların ortada olmamasından ötürü miras diğer mirasçılara paylaştırılmaktadır. Eğer siz miras araştırmasında taraf iseniz ve bu hukuka yansımış ise kendi haklarınızı talep etme durumuna sahipsiniz. İşte burada dedektiflik hizmetlerimiz çok büyük bir önem kazanıyor ve her türlü mirasın ortaya çıkması sağlanıyor.

İçinizde miras ile ilgili bir şüphe var ise bu şüphe ile yaşamak gerçekten çok zor ve kötü bir durumdur. Bunun için profesyonel bir hizmet almanızda fayda vardır. Mirasa konu olan her türlü davanın sizin siz ile ilgili boyutunu öğrenmek ve hak ettiğiniz mirası almak ve bu mirasta payınızın ne kadar olduğunu öğrenmek için yapmanız gereken tek şey dedektiflik büromuz ile iletişime geçmektir.

Dedektiflik hizmetlerini yerine getiren profesyonel dedektiflerimiz çok sistemli bir biçimde çalışmaktadırlar. Ülkemizde her ne kadar yeni bir hizmet olsa da çok nitelikli bir biçimde verilen bu hizmetler ile olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et