Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik insan yaşamının en önemli evrelerinden biridir. Bu sebeple evlilik kararının alınması süreç olarak çok uzun ve karmaşık bir dönemdir. Karşınızdaki kişiyi çok iyi tanımanız ve size kişilik olarak uygun olup olmadığını anlamanız gerçekten çok güçtür. Öncelikle şunu belirtmeliyiz birine aşık olmak veya onun dış görünüşüne hayran olmak evlenme kararınızı vermenizi gerektirecek şartlar değildir. Eğer evliliğinizin uzun soluklu olmasını istiyorsanız ve evlendikten bir süre sonra sorunlar yaşayarak boşanmak istemiyorsanız karşınızdaki kişiyi çok ciddi bir kişilik analizine tabi tutmalısınız ve tarafsız bir ortamda izlemeniz gerekmektedir.

Aşk bazen insanın gözünü kör eder ve karşınızdaki kişiyi hiç tanımaya fırsat bulamazsınız. Hele birde bu insan ile yeni tanışmış iseniz ve evlilik düşünüyorsanız kesinlikle çok iyi bir araştırma şarttır. Günümüzde boşanmaların çok büyük bir çoğunluğu şiddetli geçimsizlikler ve aldatma olaylarından sonra gerçekleşmektedir. Bunun nedeni de karşıdaki kişinin tam olarak tanınamamasından kaynaklanmaktadır. Eğer sizlerde evlendikten sonra bu tür olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamak ve mutsuz olmak istemiyorsanız evleneceğiniz kişiyi çok iyi tanımalısınız. Bu anlamda size yardımcı olabilecek dedektiflik hizmetleri sayesinde evleneceğiniz kişiyi tarafsız bir değerlendirmeye tabi tutabilirsiniz.

Ülkemizde son yıllarda çok sistemli ve kaliteli bir biçimde verilen dedektiflik hizmetleri profesyonelce yapılmaktadır. Bu hizmetleri gerçekleştiren kişiler dedektiflik hizmetleri ile ilgili gerekli akademik bilgi ve tecrübelere sahiptirler. Dedektiflik hizmetleri iki aşamada gerçekleştirilmektedir. Bunlardan birincisi yani ilke aşama gerekli olan bilgi ve bulguların toplanmasıdır. Burada hizmeti talep eden kişi ile bir dizi toplantı gerçekleştirilir. Bu toplantılarda karşı cins ile ilgili her türlü bilgi elde edilerek nasıl bir plan yapılacağı ve bu planın nasıl hayata geçirileceği analiz edilir. Dedektiflik hizmetlerinde hiç unutulmaması gereken konu sabırdır. Sabır ile yapılan bu toplantılardan sonra iş alan taramasına yani saha araştırmasına gelmektedir. Bu aşama kişinin tespiti ve gerekli delillerin toplanması aşamasıdır. Yine bu aşamada da sabır ön planda tutulmalıdır. Kesin sonuç elde edilmediği müddetçe ve bulgular sonuca götürmediği müddetçe olay bırakılmaz. Daima en mükemmel sonuca odaklanılır.

Bu amaçla evlilik öncesi karar almanıza % 90 gibi bir oranla destek sunan dedektiflik hizmetlerimiz ile kendinizden ve karşınızdaki insandan emin olarak kararınızı alacaksınız. Evlilik öncesi araştırmasının en önemli özelliklerinden biri karşıdaki kişinin beklentiler doğrultusunda bir evlilik olup olmayacağının bilinmesi ve bunların tüm çıplaklığı ile gözler önünü serilmesidir. Evlenecek çiftlerin bir birleri ile sosyal ve ekonomik anlamda uyumlu olup olmayacakları ve bu veriler ışığında mutlu bir evlilik yapıp yapmayacakları bu sistem aracılığı ile gözler önüne serilmektedir. Bazı insanlar evlilik konusunda çok fazla kuşkular ile doludurlar ve evlilikten tam anlamı ile emin olmak isterler. Akıllarında hiçbir kuşku olmasını istemezler. Bu sebeple firmamız bünyesindeki dedektiflik hizmetlerine başvurmaktadırlar. Bu anlamda unutulmaması gereken çok profesyonel bir ekip ile çalışılmasıdır. Firmamızda bulunan dedektiflerin hepsinin ayrı ayrı uzmanlık alanları bulunmaktadır.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sürekli bilgilendirilecek ve nasıl işlem basamaklarından geçileceğini sizlerde görmüş olacaksınız. Dedektiflerimizin hepsi uzmandır. Üniversite eğitimini tamamlamış veya aktif bir biçimde emniyette çalışmış kişilerden oluşmaktadır. Dedektiflik hizmetleri başladığı andan itibaren Profesyonel dedektiflerimiz geçen her anı kayıt altına almaktadırlar. Alınan bu rapor iş sonunda hizmeti talep edene teslim edilmektedir. Bu rapor doğrultusunda evlilik öncesi araştırmanızı yapmış olacak ve evlilik kararınızı nu veriler ışığında vermiş olacaksınız. Eğer evlilik konusunda tereddütleriniz var ise muhakkak dedektiflik hizmetlerimizden faydalanmalısınız. 

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et