Bakıcı Dadı Araştırması ve Takibi

Siz çalışıyorsunuz ve dünyada en değer verdiğiniz varlığı tanıdığınız yada tanımadığınız birisine emanet ediyorsunuz. Bakıcı yada dadı diye adlandırdığımız çalışanlarınıza emanet ettiğiniz bu büyük değeri sahipsiz bırakmayıp kesinlikle denetlemelisiniz. Doğru şekilde ve doğru yöntemle çocukla ilgileniliyormu, bakıcının geçmişi hakkında tereddütler, bakıcının kültürel yapısı konusunda ayrıntılı bir rapor alarak çocuğunuzun hem fiziksel hemde ruhsal gelişimini kontrolünüzde tutabilirsiniz. Çocuğunuza şiddet ve acı çektirmesini önceden önlemek için ayrıca bu ve bunun gibi bir çok nedenden dolayı bakıcı dadınızı kesinlikle araştırmalısınız.

İlk olarak bakıcının tüm detaylı geçmişi araştırılarak, olası riskleri tesbit ediyoruz daha sonra şu an ki yaşantısı, ailevi durumu herhangi kötü alışkanlıklarının tesbiti, özgeçmiş araştırması, daha önce nerelerde çalışmış ve daha önceki is tecrübelerindeki referansları dikkatlice araştırılıp irdelenmektedir. Dilerseniz bu araştırmanın yanında bakıcı izleme ve dinleme için ev yada otel içerisinde sizlerden onaylı bi şekilde görüntülü yada sesli kayıt cihazları kullanabiliriz. Bu şekilde tamamen emin olabilir çocuğunuzu teslim ettiğiniz kişiye güvenebilirsiniz.

Ayrıntılı inceleme sırasında iş müracaatı sırasında gönderilmişse CV doğrulaması da yapmakta olan uzman ekibimiz, bakıcınızın gerçekte söylediği kişi olup olmadığını da tüm detayları aydınlığa kavuşturulabilinmektedir. Profesyonel ve deneyimlim araştırma hizmetimize başvurmanız durumunda bakıcınız-dadınız ile ilgili geçmişi ve bugünü dahil olmak üzere tüm yaşam ayrıntılarını öğrenebilir, çocuklarınızı doğru kişiye emanet edip etmediğinizi anlayabilirsiniz. Bu nedenle size gönül rahatlığıyla iş yapma şansı doğacaktır.

En değerli varlığınız olan çocuğunuz, siz çalışmak zorundayken onlara bakmak üzere işe aldığınız bakıcılar tarafından doğru şekilde bakılıp bakılmadığını, yeterli bir eğitim süreci içerisinde olup olmadığını, kötü alışkanlıklar kazanıp kazanmadığını ve buna benzer tüm ayrıntıları en çıplak haliyle öğrenebilir ve hem çocuğunuzun geleceği hem de kendiniz için iyi bir adım atabilirsiniz.

Bakıcı yada dadı olarak işe aldığınız kişinin gerçekte kim olduğu ile ilgili tüm detaylarıyla öğrenerek, çocuğunuzu emanet ettiğiniz kişileri tanıyabilmenizi sağlayan araştırmalarımız, birçok olumsuzluğun önceden önlenebilmesini sağlamaktadır.

Gizlilik esaslarımıza dayalı olarak yapılan tüm araştırmalarımız sayesinde kimsenin haberi olmadan bakıcınız hakkında ki tüm gerçekleri öğrenebilme şansına sahip oluyorsunuz. Konusunda uzmanlaşmış özel dedektiflerimiz, özel teknikler ve yöntemler kullanarak yaptığı özel araştırmalarla, bakıcınızın gerçekte kim olduğunu tüm gerçekliğiyle ortaya koyabilmektedir.

En çok talebi bu alanda aldığımız sektörde karşılaştığımız vahim tablolar gerçekten toplumumuzda insan kaynakları sıkıntısının varlığına işaret ediyor, en riskli iş alanı olan eleman seçimlerinde hatra binayen alınan personeller deneyimsiz ve tecrübesizlikle, sinir kontrolü yapamayan ve hijyenik olmayan kişilerin oluşturabileceği kontrolsüz davranışlar çocuğunuza hayati risk taşımaktadır. Bu konuda sizlere hizmet veren dedektiflik personelimizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Uluslararası akreditasyon kuruluşlarından akredite olan dedektiflik firmamız, bilgi güvenliğini prensip edinip kaliteli personel ile çalışmaktadır.

Özel Dedektiflerimiz Türkiye'nin her yerinde faaliyet göstermektedir, herhangi bir vilayet ayrımı gözetmeksizin araştırmanlarımız hizmet almaktadır.

Online bookmaker the UK whbonus.webs.com William Hill
Download Free WP Templates
Bizi Takip Et